Naruto fan-club
Bun venit!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Naruto fan-club
Bun venit!
Naruto fan-club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anotimpul preferat

+6
Daya-Chan
Tzuky
LadyLala
Miley Cyrus
Emma
Life_In_Colours
10 participanți

In jos

Care e anotimpul tau preferat?

Anotimpul preferat Vote_lcap10%Anotimpul preferat Vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Anotimpul preferat Vote_lcap70%Anotimpul preferat Vote_rcap 70% 
[ 7 ]
Anotimpul preferat Vote_lcap0%Anotimpul preferat Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Anotimpul preferat Vote_lcap20%Anotimpul preferat Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 10
 
 

Anotimpul preferat Empty Anotimpul preferat

Mesaj Scris de Life_In_Colours Sam Noi 22, 2008 3:14 pm

Fiecare avem un anotimp care ne place din mai multe motive.Tu ai??Care e?Toate anotimpurile au ceva special,unic,o calitate ,dar si un defect.Ce crezi despre cele 4 anotimpuri?
Life_In_Colours
Life_In_Colours
Genin
Genin

feminin Numarul mesajelor : 66
Varsta : 28
Localizare : In this world o.O
Joburi/Distractii : Moolte si inca cate ^^
Stare de spirit : HaPpY 4EvEr
Medalii : Anotimpul preferat 210anio
Functie : Anotimpul preferat 2hf0tbq
Cat de mult respecta regulile? :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Miros : Flori de munte
Puncte : 56675
Data de inscriere : 02/11/2008

http://kidsworld.unlimitedforum.com/

Sus In jos

Anotimpul preferat Empty Re: Anotimpul preferat

Mesaj Scris de Emma Mar Noi 25, 2008 7:14 pm

Anotimpul meu preferat este vara: avem vacanta pe aproape toata durata ei, e calc si mergem la strand sau la mare. e anotimpul meu preferat :) :D
Emma
Emma
ANBU
ANBU

feminin Numarul mesajelor : 194
Varsta : 27
Localizare : in the sky!
Joburi/Distractii : distractia
Stare de spirit : ...no one
Titlu personalizat : Traieste viata la maxim!
Functie : Head Admin
Cat de mult respecta regulile? :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Miros : Trandafir
Puncte : 56749
Data de inscriere : 01/11/2008

https://naruto-fanclub.1talk.net

Sus In jos

Anotimpul preferat Empty Re: Anotimpul preferat

Mesaj Scris de Miley Cyrus Mier Dec 10, 2008 3:24 pm

si eu tot vara :P
Miley Cyrus
Miley Cyrus

feminin Numarul mesajelor : 9
Cat de mult respecta regulile? :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Puncte : 56430
Data de inscriere : 24/11/2008

Sus In jos

Anotimpul preferat Empty Re: Anotimpul preferat

Mesaj Scris de LadyLala Sam Dec 20, 2008 9:34 pm

anotimpurile sunt toate foarte frumoase dar preferatul meu este....nu stiu..imi plac toate :

Primavara: natura se trezeste la viatza.....toate florile infloresc....copacii ....vremea se face shi mai frumoasa ..sunt shi cateva sarbatori foarte frumoase shi pline de veselie...shi...park shi comportamentul oamenilor se schimba...devin toti mai veseli shi mai energici

Vara: este un anotimp superb....inafara de faptul k este vacantza mare shi toata lumea este libera shi fericita....mai este shi foarte cald shi frumos afara mergem in vacantze...la mare sau la munte shi ne distram sooper bn...in plus ...pasarile calatoare se intorc din lunga lor calatorie spre Tarile Calde shi mai este shi ziua mea primesc cadouri shi asa mai departe...

Toamna: este un anotimp cam monoton shi trist ....pe langa faptul k incepe scoala shi k toti elevii shi studentii chiar shi adultzii sunt tristi ....mai este shi vremea sooper urata numai cu ploii shi frig. dar in orice lucru exista shi o parte buna : peisajul este plin de culori frumoase (poeta ma facut mama )

Iarna: un anotimp foarte foarte oarte frumos .....plin de veselie shi de magia sarbatorilor shi cred ca toata lumea cand spune cuvantul IARNA se gandeste l sarbatori shi la zapada... este shi vacantza de iarna in care suntem acum noi toti copiii se bucura de vacantza shi de zapada....chiar daca mie nu imi place sa ma bat cu zapada...vad ca unii se distreaza nemaipomenit batanduse shi spalanduse cu zapada pentru mine este amuzant doar sa privesc nu sa shi particip imi place moolt Craciunul nu numai parte cu cadourile de care totzi coopiii sunt innebuniti....dar shi de parte inn care toata lumea se agita cu cumparaturile shi decoratiunile....orasul o sa fie foarte frumos shi plin de luminii shi luminitze o sa se auda colinde shi cantece de Craciun shi toata lumea o sa fie fericita

In concluzie nu pot spune ca am un anotimp preferat dar ....cel mai moolt imi place vara cu toate calitatile ei dar shi cu unele defeecte pe care nu le stiu eu prea bine acum....in timp cred ca o sa imi schimb parerea dar pana cand o sa o fac ....anotimpul meu preferat este shi va fi vara chiar daca uneori este moolt prea cald ....vara este un anotimp frumos .....so....I love Summer !! :)
LadyLala
LadyLala
Academy Student
Academy Student

feminin Numarul mesajelor : 16
Varsta : 27
Stare de spirit : Happy ^^
Titlu personalizat : LaLa Is fEeLiNg CrAzZy....! ^^
Cat de mult respecta regulile? :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Puncte : 56170
Data de inscriere : 20/12/2008

Sus In jos

Anotimpul preferat Empty Re: Anotimpul preferat

Mesaj Scris de Tzuky Sam Dec 20, 2008 11:51 pm

Vai, sunt singura care a votat cu iarna?Se pare ca da..Ei bine, uite de ce imi place iarna:Este un anotimp vesel, cu multe sarbatori, este si Craciunul, in care primim cadouri...Dar spiritul Craciunului este sa daruiesti..nu sa primeti!Si, ah!Peisajul acela frumos!Totul alb ca si spuma laptelui, si linistit!Este anotimpul meu preferat, plus ca m-am nascut in el!Ei bine, si in februarie(cand e ziua mea) o sa intram in al doilea semestru si o sa fim de dupa-amiaza...
Nu stiu..e ceva deosebit la anotimpul de iarna, si nu stiu ce...Iar acest lucru necunoscut ma incanta, si face ca acest anotimp sa fie cel mai special si mai drag mie!

Mi-am spus parerea despre iarna!Ei..asta e, am descris ce imi place din el..si l-am scris numai pe el pentru ca am votat iarna :)

PS: LadyLala, ai primit un punct, ai descris frumos anotimpurile, si ai facut un post cu mult cap.Ai primit un punct si 10 monede.
Tzuky
Tzuky
Genin
Genin

feminin Numarul mesajelor : 60
Joburi/Distractii : Navigatul pe internet, sportul, cititul
Stare de spirit : Happy
Medalii : Anotimpul preferat 2119tmu
Functie : Anotimpul preferat Jzfqkk
Cat de mult respecta regulile? :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Miros : Iarna
Puncte : 56716
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Anotimpul preferat Empty Re: Anotimpul preferat

Mesaj Scris de Daya-Chan Lun Dec 22, 2008 11:19 am

Pe primul loc este iarna
Este un anotimp asa frumos, cand vezi zapada alba si pufoasa. Sau atunci cand te lasi absorbita de zapada, privind cerul albastru, pentru mine este un vis implinit. Sau atunci cand merg la schi si simt zapada cum ma asigura, dar cel mai frumos este atunci cand ninge, parca as fii in rai... astept sa vina fulgii pe mana mea si ii veghez pana cand se topesc, apoi vars apa unde ii este locul...este asa frumos!La sanius, cand merg si ma dau pe derdelus...in timp ce merg cu sania la vale imi amintesc de toti dragi mie. Asta este... iarna... cu aburul si florile de gheata care imi pazesc geamul.

Dupa iarna este primavara.
Primavara este un anotimp asa de linistit, in care gandurile se odihnesc, copacii inverzesc, iar fluturii zboara lin pe bolta albastra! Tpata natura se trezeste la viata...Totul e asa frumos si pasnic. Stau cateodata si ma opresc sa admit florile, culoarea lor, parfumul lor, infatisarea lor, sunt superbe.

Pe al treilea loc este toamna.
Nu din cauza scolii, eu adoor scoaladar, pur si simplu nu prea imi place. Primul lucru pe care il detest de cand eram mica la acest anotimp, sunt omizile (scarbooos) cand vad un miliard de omizi stand pe copaci, pe bloc etc.. imi vine sa vomit (mai ales cand cade cate o omida pe mine din copac ), al doilea lucru este k la scoala niciodata nu am stiu informati despre toamna, cu graul sau chestiile alea , iar al treilea motiv....nu-l stiu ..Dar sunt si lucruri care imi plac, imi place k incepem scoala, imi place sa vad cum ingalbenesc frunzele etc..

Iar pe al patrulea loc este vara deoarece este prea cald si ma cam plictisesc.. adica vara toate prietenele mele pleaca in vacante iar eu pana plec stau acasa ... Imi place doar pt ca luam vacantza in rest nu prea...
Daya-Chan
Daya-Chan
Academy Student
Academy Student

feminin Numarul mesajelor : 17
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : si inca catee
Stare de spirit : happy
Titlu personalizat : Just me.
Cat de mult respecta regulile? :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Miros : Flori de munte
Puncte : 56172
Data de inscriere : 20/12/2008

Sus In jos

Anotimpul preferat Empty Re: Anotimpul preferat

Mesaj Scris de Emma Lun Dec 22, 2008 11:23 am

Foarte frumoase descrieri, deci I-mikchanz si daya_chan veti primii cate un punct!
Emma
Emma
ANBU
ANBU

feminin Numarul mesajelor : 194
Varsta : 27
Localizare : in the sky!
Joburi/Distractii : distractia
Stare de spirit : ...no one
Titlu personalizat : Traieste viata la maxim!
Functie : Head Admin
Cat de mult respecta regulile? :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Miros : Trandafir
Puncte : 56749
Data de inscriere : 01/11/2008

https://naruto-fanclub.1talk.net

Sus In jos

Anotimpul preferat Empty Re: Anotimpul preferat

Mesaj Scris de Calin_Cool.Boy39 Sam Feb 21, 2009 10:31 am

hei,o venit timpul sa postez si yo pe aici!
Anotimpul preferat?Varaaaa de o mie de ori Tongue
Iimi place vara pt. k:
1. E vacanta
2. Merg la mare sau la munte
3. Nu treb. sa ne imbracam gros >.<
4. Joc tennis pana knd nu mai pot.
5. Ma distrez cu baietzii in fiekre seara
6. E cald afara

Calin_Cool.Boy39

Numarul mesajelor : 3
Cat de mult respecta regulile? :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Puncte : 56080
Data de inscriere : 29/12/2008

Sus In jos

Anotimpul preferat Empty Re: Anotimpul preferat

Mesaj Scris de Spring Dum Mar 01, 2009 1:35 pm

Anotimpul meu preferat (de la un timp) este Primavara. Mie imi place de ea in sine, nu de lunile ei. Mda, deci imi place pentru ca apar flori foarte frumoase, miroase placut in aer si afara se incalzeste. Love
Spring
Spring

feminin Numarul mesajelor : 5
Varsta : 28
Cat de mult respecta regulile? :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Miros : Primavara
Puncte : 55460
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Anotimpul preferat Empty Re: Anotimpul preferat

Mesaj Scris de Oany Lun Dec 21, 2009 7:38 pm

Vara este anotimpul meu preferat deoarece am hainele cele mai subtiri si nu trebuie sa imi pun 100 de haine ca sa ies afara . Pot sa ma distrez mai mult timp cu fetele deoarece ziua este mai lunga iar noaptea nu ma afecteaza , eu oricum dorm putin . Eu si cu parintii mei mergem la munte , la mare , in strainatate si imi place mult .
Oany
Oany
Academy Student
Academy Student

feminin Numarul mesajelor : 20
Joburi/Distractii : Sa ascult Jonas Brothers
Stare de spirit : Nick's fan
Titlu personalizat : <3 Nick Jonas Fan <3
Cat de mult respecta regulile? :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Miros : Capsuni
Puncte : 52566
Data de inscriere : 20/12/2009

http://allgirls.forumgratuit.ro

Sus In jos

Anotimpul preferat Empty Re: Anotimpul preferat

Mesaj Scris de Uzumaki Naruto Lun Ian 09, 2012 5:59 pm

Vara e cea mai tare pentru ca este foarte cald,avem o vacanta mai mare,avem ce sa facem.
Uzumaki Naruto
Uzumaki Naruto
Genin
Genin

Numarul mesajelor : 41
Cat de mult respecta regulile? :
Anotimpul preferat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anotimpul preferat Right_bar_bleue

Puncte : 45104
Data de inscriere : 09/01/2012

Sus In jos

Anotimpul preferat Empty Re: Anotimpul preferat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum